Facebook Twitter RSS Feed 
Neděle 19 Kvě 2019
Úvod
Interiérové aplikace

Interiérové aplikace


Samolepící fólie je možné využít nejen v exteriéru, ale i interiéru. V rámci interiérových aplikací jsou velmi oblíbené samolepící fólie na stěny a zdivo, které je možné realizovat buď jako celoplošnou samolepku, nebo jako řezanou grafiku (stejně jako u exteriérových samolepek).


Oblíbenou interiérovou aplikací jsou obrazy imitující umělecké plátno. Jde o textilní materiál, který na pohled a dotyk perfektně imituje uměleckou grafiku. Vynikající tisková kvalita a extrémně zářivé barvy dokáží navodit pocit autentického, malovaného uměleckého díla. Na výběr Vám nabízíme umělecké plátno strukturované nebo polo matné.  Obě varianty těchto obrazů realizujeme na plátno o kvalitě 280 g/m2.

V ceně obrazu není napnutí na dřevěnou konstrukci opatřenou o závěsné zařízení ke snadnému uchycení na stěnu. Celková cena vychází vždy z konkrétních rozměrů obrazu.

V rámci internetových aplikací nabízíme i textilní bannery, které jsou vhodné na textilní stěny, pozadí na výstavy, reklamní bannery a roletkové systémy. Nabízíme textilní bannery v kvalitách 180 g/m2 a 220 g/m2. Pro roletkové systémy naše portfolio zahrnuje backlit fólie, a to ať už polypropylenové, vyznačující se vynikající rovinatostí, která je ideální pro Roll-Up systémy, tak i translucentní, ideální pro světelné boxy se zadním prosvětlením (menu boxy).

Velmi oblíbené jsou i tapety na zeď s potiskem dle přání konkrétního klienta. Jde o vinylové tapety 300g/m2 s jemným strukturovaným povrchem.
V rámci našich služeb si můžete vybrat 2 druhy zmíněných tapet odlišujících se od sebe svou charakteristickou strukturou.