Facebook Twitter RSS Feed 
Neděle 19 Kvě 2019
Úvod
Poradenství a školení

Poradenství a školení


Zajišťujeme kompletní poradenství a školení v oblasti firemní prezentace a procesů ve společnosti. Vždy klademe důraz na maximální efektivitu doporučovaných opatření s ohledem na vaše vnitrofiremní cíle. Hlavní oblasti, kterými se zabýváme, jsou:

MARKETING Ke splnění cílů společnosti je nutný dokonalý marketing. Aby byl marketing kvalitní, je potřeba souhrn všech atributů, které jej vytváří. Naše reklamní agentura se snaží porozumět Vám, vašim výrobkům a službám. Cílem je společnými silami nastavit ten správný směr.

V rámci poradenství i školení vycházíme z přesvědčení, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník. Proto se zaměřujeme především na poznání zákazníka a jeho potřeb, přání a očekávání. Neopomenutelnými tématy jsou dále například jak rychle a efektivně vřadit produkt na trh nebo proces výběru nejvhodnějších reklamních prostředků a nosičů reklamního sdělení.


marketing
SEO Search Engine Optimization (optimalizace pro internetové vyhledávače) je metoda vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování (tzv. roboty) v internetových vyhledávačích. Cílem je pak získat přední pozice ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídají obsahu, pro danou webovou stránku.
SEO faktory je nutné citlivě upravovat podle nastavení jednotlivých vyhledávačů.

Pokud se budou www stránky umísťovat na předních pozicích, poroste jejich návštěvnost a tedy i zájem zákazníků o produkty nebo služby. Budeme se snažit vaše stránky upravit tak, aby byly přehledné, srozumitelné a lidé na nich našli to, co hledají. Navrhneme vhodná klíčová slova, která mohou ovlivnit a zvýší návštěvnost vašich stránek. Postaráme se o to, abyste byli na předních místech ve vyhledávání na seznam.cz, google.cz aj.
seo
  tabule2
Pro koho je školení určeno?

- Novým pracovníkům oddělení marketingu firem všech velikostí.

- Živnostníkům a drobným podnikatelům, kteří chtějí začít s marketingovými aktivitami.

- Všem, kteří chtějí získat přehled v oblasti marketingu.